Online služby pro pacienty
registrované v CGM LIFE eSERVICES

CGM LIFE eSERVICES je moderní elektronický systém, který umožňuje online komunikaci mezi pacientem a ambulancí lékaře (24 hodin denně, 365 dní v roce).

Systém nabízí:

Online objednání k vyšetření

Umožňuje pacientům online výběr a rezervování volného termínu k vyšetření v objednávkovém kalendáři ordinace. Potvrzení o rezervování termínu je pacientům zasláno e-mailem či SMS.

Výhody: Požadavek na objednání k vyšetření lze zadat kdykoliv, 24 hodin denně, 365 dní v roce, tedy i mimo provozní dobu ordinace. Odpadá zbytečné telefonování do ordinace. Termín vyšetření je ordinací elektronicky potvrzen.


Online objednání receptů

Umožňuje pacientům online podat objednávku na vystavení receptu na pravidelně užívané léky (např. léky na léčbu hypertenze, cukrovky apod.)

Výhody: Požadavek na objednání receptů lze zadat kdykoliv, 24 hodin denně, 365 dní v roce, tedy i mimo provozní dobu ordinace. Odpadá zbytečné telefonování do ordinace. Recepty jsou pacientům zasílány elektronicky - SMS či email (není nutná cesta do ordinace), event. vytištěny a připraveny k vyzvednutí v ordinaci.


Online zasílání výsledků vyšetření

Umožňuje zabezpečenou komunikaci (vyhovující požadavkům GDPR) mezi pacientem a ordinací a předávání výsledků absolvovaných vyšetření elektronickou cestou.

Výhody: Požadavek na zaslání výsledků vyšetření lze zadat kdykoliv, 24 hodin denně, 365 dní v roce, tedy i mimo provozní dobu ordinace. Odpadá zbytečné telefonování do ordinace. Výsledky vyšetření jsou zaslány pacientům elektronicky (není nutná cesta do ordinace), event. vytištěny a připraveny k vyzvednutí v ordinaci.


Online konzultace s vaším lékařem

Umožňuje komunikovat s lékařem o zdravotních potížích pacientů online.

Výhody: Komunikace je rychlá a bezpečná.Registrace do systému CGM LIFE eSERVICES je ZDARMA.

K jejímu provedení je však nutné osobně navštívit ordinaci lékaře